esmaspäev, 16. aprill 2012

Teine loeng projekti raames andis nippe lapsega suhtlemiseks ning abistamiseks 5.-8. klasside vanematele ja õpetajatele

Teine loeng „Lapsevanemate ja koolinoorte toetamine laste ja noorukite riskikäitumise vähendamisel“ projekti raames toimus neljapäeval, 12. aprillil. Seekord oli koolil külas lektor Pille Kütt Tallinna Laste Tugikeskusest. 
Algselt osutusid valituks järgmised punktid: meedia ja interneti võimalused ja ohud, abi saamise võimalused ning alkoholismi ja narkomaania ennetus. Lisaks sellele said kohalolijad lisateadmisi ka lapse seksuaalsest arengust. See on rõõmustav, kui lapsevanemad leiavad aega, et kooli tulla, ka seekord oli aktiivsus suur. Kohal olid ka paar õpetajat, kelle diskussiooni käigus sündis idee kohandada loengu materjale nii, et saaks ka õpilastele teha sarnast loengut. Loodame, et varsti see kohandatud variant loengust valmib ning ka õpilased saavad sellega tutvuda. 


Järgmine kord tuleb külla Irje Tammeleht, kellega juba jõudsid tutvuda esimeses loengus algklasside õpilaste vanemad. Viimane loeng  toimub 10. mail 9.-12. klasside vanematele ja õpetajatele ruumis 107 algusega kell 17.30.


Loeng on tasuta!


Registreerimine kuni 7.maini siin.

Lisainfo: http://ksg.edu.ee/et/uudised/259-loengud-lapsevanematele;
Jelena Kuštšenko, sotsiaalpedagoog (jelena.kustsenko@ksg.edu.ee)Kommentaare ei ole: