neljapäev, 11. aprill 2013

Terviselaager

Lugupeetud vanemad!
Pakume teie lapsele võimalust osaleda koolivaheajal 05.- 20. juunini 2013.a terviselaagris, kus õpetatakse lastele õiged toitumis- ja liikumisharjumusi. Laager viiakse läbi Mustamäe Laste Loomingu Majas (Vilde tee 54) Laagri eesmärgiks on pakkuda lastele võimalust sisustada oma koolivaheaega erinevate tegevustega, kavas on nii liikumistunnid, matkad, ekskursioonid, kui ka maitsva ja tervisliku menüü koostamise õpetamine jne. Tervisliku toimumist juhendab Mustamäe LOV terviseedendaja Riina Jõgi. Kõiki tegevusi viivad läbi oma ala spetsialistid. Laagris osalemiseks soovitav vanus on 7 – 11.a.
1. Päev laagris algab kell 9.00 ja lõpeb kell 16.00
 2. Lapsed saavad kord päevas sooja toitu ja samuti on ette nähtud kerge oode.
 3. Laagris peaksid lapsel olema vahetusjalatsid ja sportlikud riided siseruumide jaoks, sobivad sportlikud riided väljas liikumiseks.
Laagris osalemise soovi kohta palun saata teade e-kirjaga erna@mllm.tln.edu.ee
Märkida: • lapse nimi • isikukood • elukoht, ühe vanema telefon • kool, klass
Linnalaagri maksumus on 96 eurot. Avaldus võib täita kohapeal või saata digitaalallkirjastatud avaldus (pdf failina) aadressil: erna@mllm.tln.edu.ee , tel 56158094. Avalduse vorm on kättesaadav MLLM koduleheküljel mllm@mllm.tln.edu.ee. Laagri eest tasumine toimub pangaülekandega vastavalt arvele. Ülekandele kirjutada kindlasti lapse nimi, kelle eest tasuti. Laagri toimumist toetavad: Tallinna Haridusamet, Mustamäe LOV. Lisainfo: Erna Podanjova tel 56158094, erna@mllm.tln.edu.ee

Kommentaare ei ole: